> عضویت در سایت سهندصنعت رایگان است . افراد برای عضویت در سایت و خرید از آن باید در هنگام خرید و یا در حالت عادی، به قسمت ثبت نام مراجعه کنند.

> کاربر باید شماره موبایل و یا آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌ طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده کاربر است.

> کاربر عضو فقط پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور امکان خرید از سایت را دارد.

> فروشگاه سهندصنعت با آدرس اینترنتی Sahand-Sanat.com تماما تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.لذا  از درج  لینک،مطالب و نظرات غیر اخلاقی در سایت خودداری فرمایید.

> هرگونه سوء استفاده از محتوا (شامل : متن، اطلاعات مندرج در صفحه ها، عکس https://timbarronsradiomichigan.com/ ها، طرح های گرافیکی و ویدئو ها)،تخفیف ها و دیگر مطالب سایت فروشگاه سهندصنعت پیگرد قانونی دارد.

> تمامی قیمت ها در سایت به تومان میباشد.

> برای ارسال نظرات سازند‌ه خود اعم از پیشنهادات، انتقادات و شکایات، لطفا از طریق فرم تماس با ما پیام خود را ارسال نموده و از درج آن در قسمت نظرات محصولات خودداری نمایید.قسمت نظرات هر محصول فقط برای نظرات مشتریان درباره‌ همان محصول قرار داده شده است.

در صورت نیاز به برقراری ارتباط از طریق تماس تلفنی، فروشگاه سهندصنعت مانعی نداشته و درصورت عدم پاسخ گویی به تماس تلفنی،به انتخاب فروشگاه سهندصنعت از طریق ایمیل یا پیامک ارتباط صورت میگیرد.

> درج هرگونه تبلیغات در تمام قسمت هایی که دارای بخش نظرات است ممنوع میباشد.